Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

czekam na list

czy zostaniesz moim przyjacielem?Ponieważ jestem niepełnosprawny ruchowo, postanowiłem napisać do Was, aby w ten sposób spróbować przebić się przez oddzielający mnie od świata "mur, do którego cegły wstawiło społeczeństwo, a zaprawę przygotowałem sam".

Wiem, że moja ułomność fizyczna w społeczeństwie ludzi zdrowych i goniących za dobrami konsumpcyjnymi, budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się we mnie jedynie osobę wymagającą pomocy, której niekiedy rzeczywiście potrzebuję.

Pomimo mojego schorzenia, a może właśnie dlatego, staram się żyć możliwie jak najbardziej aktywnie i próbuję czegoś dokonać, gdyż najgorsze dla mnie byłoby przemienienie mojego życia w wegetację. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na samodzielną naukę.

Staram się również rozwijać moje wnętrze i dzięki temu coraz lepiej dostrzegam całe przeogromne piękno przyrody, gdyż natura, choć zagrożona, zawsze będzie szlachetna i najpiękniejsza.

Ufam, że zdanie, które przeczytałem w tej gazecie "Obecność przyjaciela może bardzo dopomóc w tym, abyśmy wznieśli się ponad samych siebie, by zostały rozbudzone nasze serca", za sprawą jakiegoś listu, urzeczywistni się również w moim życiu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"List"

Dodaj komentarz

Komentarze  

#24 Mariusz42 2020-11-07 10:31
Hej, czy jest Tam jakas bratnia dusza ktora da sie wygadac i doradzi ? Mam 42 lata, dzieciaki na utrzymaniu, Prace. W sumie im, Ale brakuje prawdziwego przyjaciela. Napisz, odezwij sie.hejka
#23 Anna Strzelczyk 2020-11-03 08:08
Witam szukam kogos do rozmowy,takich ludzi od serca
#22 Agata 2020-09-27 17:52
Szukam przyjaciół takich od serca. Dokucza mi samotność i chcę znaleźć kogoś, z kim mogłabym przeprowadzić jakąś ciekawą rozmowę. Najlepiej wieku gdzieś koło 20 lat
#21 Karolina 2020-09-11 21:51
Chce poznać nowych przyjaciół.
Chce poznać przyjaciele z którym mogę pogadać lub spotkać. Szukam osoby, która złamie barierę mojej nieśmiałości. Najlepiej wieku ponad 20 lat.
#20 Kasia 2020-09-09 17:17
Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać to oczekuje samotność to choroba naszego wieku.
#19 Mira 2020-08-31 01:24
Cześć jestem Mira i chce poznać nowych
Przyjaciół. Nie dawno straciłam trzech z
klasy. A z osiedla nikt nie chce się zadawać.
Jestem polką i mieszkam koło Mrokowa.
Chciałbym poprostu pogadać albo
Porozmawiać o moich i drugiej osoby
Uczuciach
Pozdrawiam ;-)
#18 Yana 2020-08-23 14:13
Chcę znaleźć przyjaciela z którym można po prostu pogadać.Mieszka m nie w Polsce więc chcę mieć przyjaciela z internetu

Pomoc dla przyjaciela

Gdzie i kiedy są rekolekcje ?