Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

czekam na list

czy zostaniesz moim przyjacielem?Ponieważ jestem niepełnosprawny ruchowo, postanowiłem napisać do Was, aby w ten sposób spróbować przebić się przez oddzielający mnie od świata "mur, do którego cegły wstawiło społeczeństwo, a zaprawę przygotowałem sam".

Wiem, że moja ułomność fizyczna w społeczeństwie ludzi zdrowych i goniących za dobrami konsumpcyjnymi, budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się we mnie jedynie osobę wymagającą pomocy, której niekiedy rzeczywiście potrzebuję.

Pomimo mojego schorzenia, a może właśnie dlatego, staram się żyć możliwie jak najbardziej aktywnie i próbuję czegoś dokonać, gdyż najgorsze dla mnie byłoby przemienienie mojego życia w wegetację. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na samodzielną naukę.

Staram się również rozwijać moje wnętrze i dzięki temu coraz lepiej dostrzegam całe przeogromne piękno przyrody, gdyż natura, choć zagrożona, zawsze będzie szlachetna i najpiękniejsza.

Ufam, że zdanie, które przeczytałem w tej gazecie "Obecność przyjaciela może bardzo dopomóc w tym, abyśmy wznieśli się ponad samych siebie, by zostały rozbudzone nasze serca", za sprawą jakiegoś listu, urzeczywistni się również w moim życiu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"List"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#27 Kasia 2019-03-12 19:54
Hej mam 26 lat jestem że Śląska ale bardziej z zagłębia. Szukam przyjaciółki większość osób powyjechalo, założyli rodziny lub poszło w innym kierunku. Chętnie mogę wysłuchać lub doradzić i pogadać o rzeczach które poważnych i nawet tych mają znaczenia. :-)
#26 Kasia 2019-02-14 23:16
Bardzo potrzebuje przyjaciolki
#25 Kasia 2019-02-14 22:59
Cześć jestem Kasia szukam przyjaciółki z okolic
Swarzędz Poznań mam dwie córki jedną ma 9 lat drugą 5miesiecy niby w życiu ni miałam zedaniwj przyjaciółki A bardzo bym chciała i potrzebował takiej osoby
#24 Agata 2019-01-22 01:28
Hej mam na imię Agata szukam
nowych znajomych . Czy jest tutaj
Ktoś z Poznania ? :)
#23 Natalia 2019-01-12 15:01
Witam, mam 27 lat, jestem mama 5 letniej coreczki.... Brakuje mi bratniej duszy z ktora moglabym porozmawiac na kazdy temat, wygadac sie i jak trzeba to takze wysluchac... Jestem w zwiazku, ale jednak czuje sie samotnie i nie czuje ze moglabym tej osobie powiedziec wszystko co mnie boli, bo ona najzwyczajniej w swiecie czesto mnie nie rozumie,,,, Mam nadzije, ze ktos sie odezwie i sprawi ze na mojej buzi zagosci usmiech :) Pozdrawiam cieplutko.
#22 Paweł 2018-12-23 09:41
Szukam przyjaciela/prz yjaciółki do wspólnych wypadów. GÓRY, GOKARDY, KRĘGLE obojętne nawet jakby przyjaciółka się trafiła to i na kurs tańca mogę iść. Przede wszystkim liczę na rozmowę :D

Pozdrawiam Paweł.
#21 Kubuś 2018-07-14 09:26
Cześć też brak mi kogoś do spędzenia czasu ... większość znajomych poszło w swoją stronę. Teraz jedyne co robię to siedzę w 4 ścianach grając na komputerze ...

o przyjaciela

Na tej witrynie zamieściłem kilka moich publikacji z minionych lat.

Mam nadzieję, że będą one źródłem refleksji nad tym co stanowi nasze człowieczeństwo, wiara, zmaganie się z samotnością, czy też poszukiwaniem sensu życia...

Teksty te są wciąż aktualne, gdyż poszukuję przyjaciół...

1% dla przyjaciela

Jeśli dysponujesz 1% podatku, to możesz nim wesprzeć mnie.
Najlepszą formą rehabilitacji jest dla mnie aktywne życie, a w tym może pomóc każda kwota.

Wystarczy, że do swojego PITa wpiszesz:

Numer KRS: 0000270809
Cel szczegółowy: 
Ryng, 10967
(Ważne jest , aby było nazwisko oraz numer członkowski)

 Z góry dziękuję - Jacek

Przyjaciel na FB