Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

czekam na list

czy zostaniesz moim przyjacielem?Ponieważ jestem niepełnosprawny ruchowo, postanowiłem napisać do Was, aby w ten sposób spróbować przebić się przez oddzielający mnie od świata "mur, do którego cegły wstawiło społeczeństwo, a zaprawę przygotowałem sam".

Wiem, że moja ułomność fizyczna w społeczeństwie ludzi zdrowych i goniących za dobrami konsumpcyjnymi, budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się we mnie jedynie osobę wymagającą pomocy, której niekiedy rzeczywiście potrzebuję.

Pomimo mojego schorzenia, a może właśnie dlatego, staram się żyć możliwie jak najbardziej aktywnie i próbuję czegoś dokonać, gdyż najgorsze dla mnie byłoby przemienienie mojego życia w wegetację. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na samodzielną naukę.

Staram się również rozwijać moje wnętrze i dzięki temu coraz lepiej dostrzegam całe przeogromne piękno przyrody, gdyż natura, choć zagrożona, zawsze będzie szlachetna i najpiękniejsza.

Ufam, że zdanie, które przeczytałem w tej gazecie "Obecność przyjaciela może bardzo dopomóc w tym, abyśmy wznieśli się ponad samych siebie, by zostały rozbudzone nasze serca", za sprawą jakiegoś listu, urzeczywistni się również w moim życiu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"List"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#37 Tomasz 2020-04-05 12:23
witam mam 36 lat z okolicy Częstochowy ,jestem samotny mimo ze sa ludzie koło mnie.szukam kogos fajnego z kim mozna popisac . pozdrawiam i czekam .
#36 Marek 2020-03-31 22:28
Dobry wieczór.
I ja szukam przyjazni,kogoś kto mnie zrozumie.Nie oczekuję złotych rad,tylko zrozumienia i poczucia,że mogę na kogoś liczyć.
Tylko czy to możliwe ?
#35 Marzena 2020-03-27 20:35
Cześć,
Zachwyciła mnie ta strona. Wreszcie cos sensownego wśród portali randkowych i łóżkowych. Powiedziałam o niej mojemu przyjacielowi i był miłe zaskoczony i zaciekawiony. Ja mam przyjaciół i tego jednego najlepszego, od kilku lat, nie zawsze było i jest nam łatwo, ale walczymy o siebie każdego dnia, ja bardziej emocjonalnie, mój przyjaciel spokojnie i mniej wylewnie. Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zawitali, zapraszam także do rozmowy. Bardzo dużo pracuje, odpowiem w wolnej chwili, a w życiu mam męża, dzieci i mam dopiero 40 lat :) Gratuluje Twórcy przyjaciel.eu :)
#34 Micha 2020-02-19 12:22
Hej szukam kogoś kto lubi pogadać pośmiać się popisać. Ze mną można rozmawiać na każdy temat
#33 Aneta 2020-01-31 12:02
Hay! Szukam przyjaciela do rozmowy na WhatsApp, skype itp. Szczególnie w godzinach porannych gdzie mam najwięcej czasu. Jesli lubisz sie pośmiać, opowiedzieć swoja historie lub po prostu pogadac, zarazic mnie pasją swojej ulubionej muzyki, filmu lub książek z chęcią pogadam. Mozesz ze mną pomarzyć i poszukać porady (chociaz to pewnie ja będę narzekać i szukać porady) bez oceniania, to pisz do mnie.
#32 Dominika 2020-01-13 20:53
Cześć mam 24 lata mieszkam w Lublinie czuję się samotna szukam przyjaźni godnej zaufania
#31 Kinga 2019-11-26 06:33
Cześć, mam 36 lat, mieszkam w okolicach Częstochowy. Mam męża oraz dziecko, ale jakoś po drodze znajomi się wykruszyli. Chciałabym poznać nowych ludzi, dziewczyny, z którymi mogłabym pogadać, czy też rodziny, gdzie są dzieci. Proszę o kontakt

1% dla przyjaciela

Jacka Ryng - 1% podatku

Wystarczy, że do PITa wpiszesz:

Numer KRS: 0000270809
Cel szczegółowy: Ryng, 10967
(Ważne, aby było nazwisko oraz numer członkowski)

Inne możliwości wsparcia

Z góry dziękuję - Jacek

O przyjacielu

Na tej witrynie zamieściłem kilka moich publikacji z minionych lat.

Mam nadzieję, że będą one źródłem refleksji nad tym co stanowi nasze człowieczeństwo, wiara, zmaganie się z samotnością, czy też poszukiwaniem sensu życia...

Teksty te są wciąż aktualne, gdyż poszukuję przyjaciół...

Polecam

Gdzie i kiedy są rekolekcje ?

Przyjaciel na FB