Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

czekam na list

czy zostaniesz moim przyjacielem?Ponieważ jestem niepełnosprawny ruchowo, postanowiłem napisać do Was, aby w ten sposób spróbować przebić się przez oddzielający mnie od świata "mur, do którego cegły wstawiło społeczeństwo, a zaprawę przygotowałem sam".

Wiem, że moja ułomność fizyczna w społeczeństwie ludzi zdrowych i goniących za dobrami konsumpcyjnymi, budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się we mnie jedynie osobę wymagającą pomocy, której niekiedy rzeczywiście potrzebuję.

Pomimo mojego schorzenia, a może właśnie dlatego, staram się żyć możliwie jak najbardziej aktywnie i próbuję czegoś dokonać, gdyż najgorsze dla mnie byłoby przemienienie mojego życia w wegetację. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na samodzielną naukę.

Staram się również rozwijać moje wnętrze i dzięki temu coraz lepiej dostrzegam całe przeogromne piękno przyrody, gdyż natura, choć zagrożona, zawsze będzie szlachetna i najpiękniejsza.

Ufam, że zdanie, które przeczytałem w tej gazecie "Obecność przyjaciela może bardzo dopomóc w tym, abyśmy wznieśli się ponad samych siebie, by zostały rozbudzone nasze serca", za sprawą jakiegoś listu, urzeczywistni się również w moim życiu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"List"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#31 Kinga 2019-11-26 06:33
Cześć, mam 36 lat, mieszkam w okolicach Częstochowy. Mam męża oraz dziecko, ale jakoś po drodze znajomi się wykruszyli. Chciałabym poznać nowych ludzi, dziewczyny, z którymi mogłabym pogadać, czy też rodziny, gdzie są dzieci. Proszę o kontakt
#30 Dominik 2019-08-21 14:26
Szukam przyjaciół mam na imię Dominik 37 lat dwójką dzieci w wieku 6 córka syn 2 lata do rozmów i spotkań
#29 Krzysztof Koralewski 2019-05-09 07:53
Cześć szukam przyjaciela przy którym będę mógł porozmawiać jestem samotn mieszkam z rodzicami ale jie chcą ze mną gadać
#28 Szymon 2019-05-04 19:49
Witnam mam na imię Szymon jestem osobą poruszającom się na wózku bardzo lubię poznawać nowych fajnych ludzi
#27 Kasia 2019-03-12 19:54
Hej mam 26 lat jestem że Śląska ale bardziej z zagłębia. Szukam przyjaciółki większość osób powyjechalo, założyli rodziny lub poszło w innym kierunku. Chętnie mogę wysłuchać lub doradzić i pogadać o rzeczach które poważnych i nawet tych mają znaczenia. :-)
#26 Kasia 2019-02-14 23:16
Bardzo potrzebuje przyjaciolki
#25 Kasia 2019-02-14 22:59
Cześć jestem Kasia szukam przyjaciółki z okolic
Swarzędz Poznań mam dwie córki jedną ma 9 lat drugą 5miesiecy niby w życiu ni miałam zedaniwj przyjaciółki A bardzo bym chciała i potrzebował takiej osoby

1% dla przyjaciela

Jacka Ryng - 1% podatku

Wystarczy, że do PITa wpiszesz:

Numer KRS: 0000270809
Cel szczegółowy: Ryng, 10967
(Ważne, aby było nazwisko oraz numer członkowski)

Inne możliwości wsparcia

Z góry dziękuję - Jacek

O przyjacielu

Na tej witrynie zamieściłem kilka moich publikacji z minionych lat.

Mam nadzieję, że będą one źródłem refleksji nad tym co stanowi nasze człowieczeństwo, wiara, zmaganie się z samotnością, czy też poszukiwaniem sensu życia...

Teksty te są wciąż aktualne, gdyż poszukuję przyjaciół...

Polecam

Gdzie i kiedy są rekolekcje ?

Przyjaciel na FB