Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

szukam przyjacielaMam świadomość, że osoba niepełnosprawna w społeczeństwie ludzi zdrowych budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się tylko konieczność fizycznej pomocy, której niekiedy potrzebuje. Ten przejaskrawiony obraz często nie pozwala dostrzec w osobie niepełnosprawnej potencjalnego przyjaciela, z którym bez obawy wyśmiania i sparzenia się, można dzielić się swoimi radościami i smutkami, nadziejami i obawami, marzeniami i lękami. Zdaję sobie sprawę, że w mojej sytuacji będzie mi niezmiernie trudno znaleźć przyjaciół, gdyż oprócz mojej niepełnosprawności, jestem trochę romantykiem i w związku z tym najważniejsze w człowieku jest dla mnie jego wnętrze i to, co on sobą reprezentuje. Jednak ogromnie bym się cieszył, gdyby ktoś do mnie napisał i mogę jedynie obiecać, że odpiszę na każdy list.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"W drodze"

Dodaj komentarz

Komentarze  

#160 Aga 2020-09-10 21:51
Mam 45 lat. Mieszkam na Śląsku. Szukam osoby, z którą mogłabym pogadać, połazić po górach, popływać na kajaku, po prostu się choć trochę się zaprzyjaźnić. Jestem osobą która na codzień pracuje z ludźmi chorymi i niepełnosprawny mi. Daje im bardzo wiele od siebie i dużo radości do mnie wraca. Niemniej ciągle marzę o przyjacielu, przy którym - jak ktoś madry kiedyś powiedział - można nawet głośno myśleć. Czy ktoś taki istnieje?
Napisz do mnie :-)
#159 Daniel 2020-08-18 00:55
Witam wszystkich.
Ja również szukam pszyjaciulke z kturom można podpisać pogadać szczerze i na każdy temat.
Pozdrawiam wszystkie szczere panie
#158 Magda 2020-08-15 22:50
Szukam przyjaciółki.
Chciałabym pójść na imprezę z nią i porozmawiać na każdy temat.
#157 Kapi13 2020-07-09 08:13
Hej. Jestem wesołym nastolatkiem, ale brakuje mi towarzystwa. Jestem trochę nieśmiały, spokojny i brakuje mi tak popularnej obecnie przebojowości co chyba spowodowało, że nie mam wielu znajomych. Chciałbym mieć fajne grono przyjaciół, koleżankę a może nawet osobę bliższą sercu.
#156 Natalia 2020-06-12 12:37
Cześć :-) Mam na imie Natalia , mieszkam w Warszawie Praga południe, szukam koleżanki/przyj aciółki która czuje się samotna , chce coś zmienić w swoim życiu...mogę zapewnić miłą atmosferę, dużo śmiechu i chęć wysłuchania :-)
#155 Edyta 2017-04-29 11:50
Hej
Jezeli szukasz przyjaciolki romantyczki to byc moze trafiles.jestem nieco mniej lub bardziej zagubiona mama trzech wspanialych coreczek.pania dwuch psich lobuziakow ze schroniska i zona od 10lat.
Pisalam latami wiersze teraz nie...czytam od fantastyki po biografie i ksiazki historyczne i autobiograficzne.w
Nie oceniam ludzi po okladce a po wnetrzu.
Pozdrawiam
Edyta
#154 Dorota Więcek 2017-04-28 20:53
szukam przyjaciol na zawsze przyjaciolki kto mnie zrozumie

Pomoc dla przyjaciela

Gdzie i kiedy są rekolekcje ?