Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

szukam przyjacielaMam świadomość, że osoba niepełnosprawna w społeczeństwie ludzi zdrowych budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się tylko konieczność fizycznej pomocy, której niekiedy potrzebuje. Ten przejaskrawiony obraz często nie pozwala dostrzec w osobie niepełnosprawnej potencjalnego przyjaciela, z którym bez obawy wyśmiania i sparzenia się, można dzielić się swoimi radościami i smutkami, nadziejami i obawami, marzeniami i lękami. Zdaję sobie sprawę, że w mojej sytuacji będzie mi niezmiernie trudno znaleźć przyjaciół, gdyż oprócz mojej niepełnosprawności, jestem trochę romantykiem i w związku z tym najważniejsze w człowieku jest dla mnie jego wnętrze i to, co on sobą reprezentuje. Jednak ogromnie bym się cieszył, gdyby ktoś do mnie napisał i mogę jedynie obiecać, że odpiszę na każdy list.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"W drodze"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 #166 Mariusz 2018-09-20 18:58
"samotność to taka straszna trwoga..."
chętnie porozmawiam z kimś na ten temat ale nie wiem jak tu wymienić się kontaktami
pozdrawiam
Cytować
0 #165 Anka 2018-08-14 22:00
Witam. Mam koleżankę,Iwonę , po 40-stce, która mąż zostawił po 25 latach. Jest ładna , zabawna, niczego nie oczekuje poza obecnością drugiego człowieka, żeby jej uświadomił, że jest wartościową i potrzebna innym ludziom kobietą. Mnie się to nie udaje bo jestem "babą. Ona potrzebuje potwierdzeniaeż czyzny. Ma lekką niepełnosprawno ść, która nie przeszkadza jej w życiu codziennym, niedowład ręki, radzi sobie sama ze wszystkim.Jeśli chcesz pomóc mi ją postawić na nogi, napisz.
Cytować
+1 #164 Iwona 2018-08-09 19:45
Hej jestem Iwona mam męża i syna ale brak mi szalonej kolezanki co wypije drinken ze mną;)
Cytować
+5 #163 Anna 2018-06-01 01:19
Witam. Jestem w związku ale czuję się samotna trochę bo narzeczony pracuje i bardzo rzadko jest w domu co mnie dobija i męczy. Rodzina ma mnie gdzieś a rodzic jeden nie żyje a drugi mną się nie interesuje od młodych lat. Bardzo chciałabym mieć przyjaciela lub przyjaciółke do rozmów czy popisania dla zabicia czasu nudy czy problemów jakie mnie dość często dotykają przez ludzi. Kilometry nie grają roli. Mam 22 lata
Cytować
0 #162 Marzena 2018-05-01 23:18
Witam, a może znajdzie się ktoś w uk kto wieczorem chciałbym gdzieś wyjść i pogadać?
Może okolice Wimbledonu?
Mam 41lat.
Cytować
+2 #161 Sylwia 2018-02-05 18:56
Cześć,
Poszukuje przyjaciela / przyjaciółki z którym będę mogła popisać, porozmawiać, zwierzyć się.
Mam 31 lat. Jestem z Warszawy.
Pozdrawiam
Cytować
+2 #160 Marek 2017-11-07 15:46
Z wyglądu wyglądam na radosnego człowiek,mam uśmiech na twarzy a to co mnie boli chowam głęboko w sercu.Ma 43 lata i czuję wielką pustkę,sam nie potrafię ją załatać ,czy ktoś to potrafi ?
Cytować

o przyjaciela

Na tej witrynie zamieściłem kilka moich publikacji z minionych lat.

Mam nadzieję, że będą one źródłem refleksji nad tym co stanowi nasze człowieczeństwo, wiara, zmaganie się z samotnością, czy też poszukiwaniem sensu życia...

Teksty te są wciąż aktualne, gdyż poszukuję przyjaciół...

Przyjaciel na FB